Inauguracja pracy Powiatowej Reprezentacji Młodzieży

Data publikacji: 18 października 2019

Wczoraj, 17 października w Starostwie Powiatowym spotkali się uczniowie reprezentujący wszystkie szkoły ponadpodstawowe prowadzone przez Powiat Tarnogórski, wraz z opiekunami, aby opracować wspólnie plan działalności na nowy rok szkolny. W ten sposób zainaugurowała swoją pracę Powiatowa Reprezentacja Młodzieży 2019/2020.

Spotkanie inauguracyjne Powiatowej Reprezentacji Młodzieży urozmaiciły występy artystyczne uczniów. Wzorem lat ubiegłych, PRM zamierza zorganizować spotkania z kulturą, warsztaty plastyczne, świąteczne spotkania opłatkowe, warsztaty kulinarne, konkurs matematyczny „Mała matura”, wyjazd integracyjno-kulturoznawczy. Wśród nowych propozycji na ten rok szkolny pojawiły się m.in.: wernisaż i wspólne czytanie dzieł Olgi Tokarczuk, tegorocznej Noblistki Literackiej oraz Festiwal piosenek o miłości (Walentynki 2020 r.).