Nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej-Tworóg

Data publikacji: 12 listopada 2019

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Tarnogórskiego w roku 2020 z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, a także edukacji prawnej obejmującego powierzenie prowadzenia punktu w Tworogu.

Zgłoszenia należy dokonać w formie pisemnej i dostarczyć do kancelarii Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, ul. Karłuszowiec 5, 42-600 Tarnowskie Góry, pok. nr 1 w terminie do 15 listopada 2019 roku do godz. 14:00.

Szczegółowe informacje znajdują się w treści uchwały nr 74/449/2019 Zarządu Powiatu Tarnogórskiego z dnia 6 listopada 2019 roku.