Ulica Repecka już przejezdna

Data publikacji: 18 listopada 2019

W sobotę późnym popołudniem udostępniono dla ruchu samochodowego ulicę Repecką w Tarnowskich Górach. Na całej długości drogi położona została nowa nawierzchnia. Wykonawca reguluje jeszcze studzienki kanalizacyjne, pobocza oraz przeprowadza ostatnie prace kosmetyczne. Prosimy o zachowanie w tym miejscu szczególnej ostrożności.

Remont ul. Repeckiej możliwy był dzięki współpracy powiatu i gminy. W marcu tego roku tarnogórska Rada Miejska przekazała 1,2 miliona złotych na remonty i inwestycje na drogach powiatowych leżących na terenie miasta. Remont ul. Repeckiej na całym odcinku (od ul. Niedziałkowskiego do ul. Witosa) kosztował blisko 1 mln zł. Wcześniej, nowej nawierzchni doczekała się ulica Mickiewicza.