ŚLĄSKI PROMETEUSZ 2019

Data publikacji: 4 grudnia 2019

Wyróżnienia w Konkursie ŚLĄSKI PROMETEUSZ – Wojewódzka nagroda dla pracowników systemu pomocy i integracji otrzymały Pani Ilona Samorodny – specjalista pracy socjalnej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach i Pani Sabina Kołacz – terapeuta zajęciowy z Domu Pomocy Społecznej w Miedarach.

Konkurs ŚLĄSKI PROMETEUSZ pod Patronatem Honorowym – Pani Izabeli Domogały Członka Zarządu Województwa Śląskiego zorganizowany został przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego w Katowicach.

Celem Konkursu jest:

– wyłonienie i nagrodzenie wybitnych, wyróżniających się pracowników systemu pomocy i integracji społecznej, którzy swą postawą, zaangażowaniem oraz aktywnością wyróżniają się wśród innych pracowników systemu,

– promocja zawodów pomocowych, podniesienie ich prestiżu i poprawy wizerunku,

– upowszechnienie nowych działań i rozwiązań wdrażanych w ramach systemu pomocy i integracji społecznej, poprzez pokazanie zaangażowania osób zgłoszonych do nagrody

Gala finałowa miała miejsce 29 listopada 2019 roku w Bytomskim Centrum Kultury. W imieniu Zarządu Powiatu nagrodzonym złożył gratulacje wicestarosta Sebastian Nowak.

Źródło zdjęć: https://prometeusz.rops-katowice.pl/galeria/

Jeszcze raz gratulujemy !!!