Otwarty konkurs ofert na rok 2020 w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu

Data publikacji: 18 grudnia 2019

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2020 w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.
Szczegółowe informacje m.in. o:
– wysokości środków publicznych przeznaczonych na realizację zadania;
– zasadach przyznawania dotacji;
– terminach i warunkach realizacji zadania
znajdują się w treści uchwały nr 82/497/2019 Zarządu Powiatu Tarnogórskiego z dnia 16 grudnia 2019 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2020 w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu, która dostępna jest w załączniku.
Termin składania ofert upływa w dniu 17 stycznia 2020 roku.

Konkurs na zadanie publiczne Powiatu Tarnogórskiego jest jedyną możliwością wsparcia organizacji pozarządowych w roku 2020. W przyszłorocznym budżecie Powiatu nie zaplanowano środków na małe granty.