Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do starostwa

Data publikacji: 20 grudnia 2019

Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach. Drodzy druhowie, dziękujemy, że po raz kolejny Betlejemskie Światło Pokoju niesione przez harcerzy Hufca ZHP Ziemi Tarnogórskiej dotarło do naszego starostwa– powiedział wicestarosta Sebastian Nowak, który razem z członkiem Zarządu Krzysztofem Łozińskim i sekretarz Powiatu Barbarą Machurą przyjął je od harcerzy.

Betlejemskie Światło Pokoju jest symbolem wzajemnego zrozumienia, poszanowania poszczególnych ludzi i narodów, jest znakiem nadziei i życia pozbawionego konfliktów i wojen.

„Światełko” dostępne jest w budynku starostwa przy ul. Karłuszowiec 5, w holu na parterze, tuż obok Wydziału Komunikacji. Zachęcamy do odpalenia światełka i zabrania go do domu.