Nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej – kultura

Data publikacji: 31 grudnia 2019

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2020 w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego

Zgłoszenia należy dokonać w formie pisemnej i dostarczyć do kancelarii Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, ul. Karłuszowiec 5, 42-600 Tarnowskie Góry, pok. nr 1 w terminie do 7 stycznia 2020 roku do godz. 17:00.

Szczegółowe informacje znajdują się w treści uchwały nr 84/511/2019 Zarządu Powiatu Tarnogórskiego z dnia 30 grudnia 2019 roku.