Bezpłatny program Centrum Wsparcia Zdrowia Psychicznego

Data publikacji: 3 stycznia 2020

Razem z Wielospecjalistycznym Szpitalem Powiatowy S.A. zapraszamy do udziału w bezpłatnym programie Centrum Wsparcia Zdrowia Psychicznego w Tarnowskich Górach, współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do udziału w programie zapraszamy pełnoletnie osoby, które mieszkają lub pracują na terenie powiatu tarnogórskiego.

Program jest przeznaczony dla ludzi, którzy czują się samotne, przeżywają trudności emocjonalne, potrzebują wsparcia psychologicznego, pomocy ze strony lekarzy psychiatrów, bądź mają potrzebę skorzystać z różnych form aktywizacji.

Udział w trwającym około 3 miesięcy programie jest BEZPŁATNY ‼️, kwalifikacja odbywa się po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (tel.: ☎ 661 692 111) z lekarzem w siedzibie Centrum przy ul. Opolskiej 21 w Tarnowskich Górach w budynku byłego szpitala Nr 1.

Aby zakwalifikować się do udziału w programie, nie jest wymagane skierowanie. W ramach programu pacjenci mają dostęp między innymi do konsultacji psychiatrycznych, opieki psychologicznej, terapii zajęciowej, fizjoterapii, poradnictwa socjalnego a także nowoczesnego sprzętu komputerowego, który jest wykorzystywany do ćwiczeń uwagi i pamięci. Uczestnicy programu mają zapewnione darmowe posiłki (śniadanie, obiad i podwieczorek), w szczególnie uzasadnionych przypadkach możliwy jest transport pacjentów z miejsca zamieszkania.

Informacje szczegółowe można uzyskać pod nr ☎661-692-111

Strona internetowa: http://wspsa.pl/projekt-centrum-wsparcia-zdrowia-psychiczn…/

Call Now ButtonZadzwoń teraz