Spotkanie Noworoczne 2020 w Technikum nr 13 w Radzionkowie

Data publikacji: 31 stycznia 2020

29 stycznia, już po raz 21 odbyło się w Technikum nr 13 w Radzionkowie Spotkanie Noworoczne. Na spotkanie przybyło wielu znakomitych gości, m.in. poseł Barbara Dziuk, starosta Krystyna Kosmala wraz z naczelnikiem Wydziału Edukacji Elżbietą Susek, dyrektor North West Academy Franceska Giacomini, dyrektor Bytomskiej Delegatury Śląskiego Kuratorium Oświaty Bożena Szarama, prezes zarządu Stowarzyszenia „Przymierze, Śląskie” Józef Korpak, prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Samorządowych Adam Płonka, prezes Zarządu spółki „Veolia Południe” Zenon Chyra wraz z kierownik HR Ireną Patoń, kierownik Referatu Promocji Miasta i Aktywności Społecznej Urzędu Miejskiego w Radzionkowie Jarosław Wroński, prezes Stowarzyszenia Zielona Ziemia” Teresa Bryś-Szczygieł, właściciel hotelu „Seven” z Bytomia Jarosław Szczerba, radni powiatu tarnogórskiego Maria Ożga, Jan Uchański, Krzysztof Piasecki oraz wielu innych przyjaciół i sympatyków naszej szkoły. Nie zabrakło również dziennikarzy z Dziennika Zachodniego, którzy przeprowadzili wywiady z uczniami i Panem Dyrektorem.

Spotkanie było okazją do podsumowania pracy szkoły w roku 2019, m.in. uczniowie przedstawili efekty i korzyści z udziału w programie Erasmus plus, przygotowali prezentację, film i vademecum logistyka, mówili o swoich doświadczeniach i wrażeniach z miesięcznego pobytu w Irlandii. Uczniowie przedstawili również program artystyczny – wystąpił zespół RO, zaśpiewały Julia Drymlak i Ewelina Wylenzek, natomiast klasa 2B wystąpiła w śmiesznym kabarecie.

(Źródło: Technikum nr 13 w Radzionkowie)