Uwaga! Zmiany w Wydziale Komunikacji

Data publikacji: 13 marca 2020

Szanowni Państwo, aby zminimalizować zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Sars-CoV -2 w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach zmienia się system obsługi rejestracji pojazdów.

Od poniedziałku, 16 marca procedura będzie wyglądała następująco:

1. Pobierz bilet A,
  2. Złóż dokumenty niezbędne do rejestracji wraz z tablicami rejestracyjnymi (Pamiętaj! Bez tablic rejestracyjnych nie możesz być uczestnikiem ruchu drogowego),
  3. O terminie odbioru dokumentów zostaniesz powiadomiony telefonicznie.

Nowa procedura może stanowić pewną niedogodność,  ale robimy to w trosce o Państwa bezpieczeństwo.

Przypominamy również, że zgłoszenia zbycia i nabycia pojazdu (w ciągu 30 dni) przyjmowane są listownie lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: kancelaria@tarnogorski.pl