Starostwo całkowicie zamknięte dla klientów!

Data publikacji: 20 marca 2020

Szanowni Państwo, w trosce o zdrowie mieszkańców i porządek publiczny, w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego podjęliśmy decyzję, że do odwołania nie będzie możliwości osobistego załatwienia spraw w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach. Przyjęcia stron we wszystkich komórkach organizacyjnych Starostwa będą odbywały się wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty w Urzędzie! Kontakty telefoniczne i e-mailowe do wszystkich wydziałów Starostwa znajdują się na stronie internetowej Urzędu w zakładce Kontakt.

Klienci chcący załatwić sprawy w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach proszeni są o:

– składanie dokumentów poprzez platformę epuap

– mailem na adres kancelaria@tarnogorski.pl

– telefonicznie kontaktując się z wybranym wydziałem

Urzędnicy będą pracowali, by załatwiać (w miarę możliwości) sprawy Mieszkańców drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Przy budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach przy ul. Karłuszowiec 5 znajduje się urna do której można składać pisma niewymagające potwierdzenia – ważne, aby dokumenty znajdowały się w zaklejonej kopercie. Osoby, które chcą otrzymać potwierdzenie proszone są o podanie na kopercie swojego adresu email, celem wysłania potwierdzenia rejestracji pisma w Kancelarii Urzędu.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość!