Nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej – edukacja

Data publikacji: 19 maja 2020

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2020 w dziedzinie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania.

Zgłoszenia należy dokonać w formie pisemnej i dostarczyć do kancelarii Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, ul. Karłuszowiec 5, 42-600 Tarnowskie Góry, w terminie do 21 maja 2020 roku.

Szczegółowe informacje znajdują się w treści uchwały nr 108/621/2020 Zarządu Powiatu Tarnogórskiego z dnia 18 maja 2020 roku wraz z załącznikami.