Uruchamiamy częściowo bezpośrednią obsługę stron w starostwie

Data publikacji: 29 maja 2020

Drodzy mieszkańcy!

Informujemy, że w związku z trudną sytuacją epidemiczną w województwie śląskim, od poniedziałku (1 czerwca br.) przywracamy częściowo bezpośrednią obsługę stron w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach.

Do starostwa nadal zapraszamy tylko osoby wcześniej umówione na konkretną godzinę i zachowujemy sanitarne środki bezpieczeństwa. Wystarczy zadzwonić do interesującego nas wydziału lub napisać e-maila. Po uzgodnieniu terminu wizyty będą Państwo obsłużeni:

– w holu budynku przy ul. Karłuszowiec 5 (wejście od strony parkingu),

– w holu budynku przy ul. Mickiewicza 41,

– w biurze Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności przy ul. Sienkiewicza 16.

Dla Wydziału Komunikacji będą obowiązywały szczególne zasady, o których piszemy -> https://powiat.tarnogorski.pl/2020/05/29/obsluga-stron-w-wydziale-komunikacji/ W przypadku osób niepełnosprawnych – prosimy o zgłoszenie tego faktu przy umawianiu się na wizytę w starostwie.

Dla osób wchodzących do starostwa wprowadzone zostają następujące zasady:

– na teren budynku interesanci wchodzą pojedynczo, kierowani przez pracownika administracyjnego

– w jednym punkcie obsługi przyjmowany jest jeden klient.

Prosimy pamiętać o obowiązkowych maseczkach i dezynfekcji rąk.

Nadal zachęcamy Państwa do kontaktu poprzez:

• przez e-PUAP,
  • przez elektroniczną skrzynkę podawczą: kancelaria@tarnogorski.pl
  • pozostawianie pism/wniosków w skrzynce korespondencyjnej w przedsionku wejścia do Starostwa Powiatowego przy ul. Karłuszowiec 5. Urna przeznaczona na wnioski będzie dostępna w dni powszednie do godziny 20.00.
  • wysyłanie pism/wniosków pocztą tradycyjną: ul. Karłuszowiec 5, 42-600 Tarnowskie Góry

Szczegółowe informacje wraz z numerami telefonów znajdą Państwo po kliknięciu w poniższy link:

numery telefonów do wydziałów

Powyższe ograniczenia podyktowane są troską o zdrowie zarówno klientów urzędu jak
i pracowników.

Dziękujemy za wyrozumiałość i liczymy na to, że wszystko szybko wróci do normy i będziemy mogli przyjąć Państwa jak to było przed epidemią.