Startujemy z piątą edycją budżetu partycypacyjnego. Zgłoś swój projekt!

Data publikacji: 22 czerwca 2020

Przed nami kolejna edycja budżetu partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego. W tym roku mieszkańcy, którzy chcą zgłosić swój projekt będą mieli na to czas od 22 czerwca do 3 sierpnia 2020 roku.

Na bieżącą, V już edycję Zarząd Powiatu przeznaczył kwotę w wysokości 400 000 zł i podzielił na dwie pule tj.: 180 000 zł na realizację zwycięskiego projektu z grupy gmin: Miasteczko Śląskie, Kalety, Ożarowice, Tworóg, Krupski Młyn oraz 220 000 zł na realizację zwycięskiego projektu z grupy gmin: Tarnowskie Góry, Radzionków, Świerklaniec, Zbrosławice.

Aby wziąć udział w kolejnej edycji budżetu partycypacyjnego wystarczy mieć pomysł na inwestycje lub działanie w obszarze lokalnym lub powiatowym, zebrać minimalną liczbę 20 podpisów na liście poparcia i w podanym terminie zgłosić swój projekt do Starostwa. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.budzetpartycypacyjny.tarnogorski.pl. Serdecznie zapraszamy!