Stypendia dla studentów

Data publikacji: 4 września 2020

Do 15 października 2020 roku w kancelarii Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach (ul. Karłuszowiec 5, parter, pokój nr 1) przyjmowane będą wnioski o przyznanie stypendium dla studentów.

Wnioski o przyznanie stypendium mogą składać studenci po pierwszym roku nauki, będący mieszkańcami powiatu tarnogórskiego. Średnia ocen studenta za rok poprzedzający ubieganie się o stypendium musi wynosić, co najmniej 4,8 oraz musi on szczycić się osiągnięciami w pracy naukowo-badawczej, działalności artystycznej, sportowej lub społecznej. Stypendium nie może otrzymać osoba, która powtarza rok studiów, przebywa na urlopie (z zastrzeżeniem urlopów naukowych i w ramach stypendiów zagranicznych) lub ukończyła studia.

Propozycja wzoru wniosku do wykorzystania wraz z pozostała dokumentacją znajdują się w załączniku.