Zapraszamy na uroczystość wręczenia stypendiów

Data publikacji: 7 września 2020

Miło nam poinformować, że Zarząd Powiatu Tarnogórskiego przyznał najbardziej uzdolnionej młodzieży pobierającej naukę na terenie powiatu tarnogórskiego stypendia na rok szkolny 2020/2021.

Już teraz zapraszamy wszystkich stypendystów na uroczystość wręczenia stypendiów. Odbędzie się ona 15 września 2020 r. o godz. 14:30 w Zespole Szkół Chemiczno- Medycznych i Ogólnokształcących im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tarnowskich Górach, przy ulicy Opolskiej 26 w auli.

Ze względu na reżim sanitarny w uroczystości wezmą udział stypendyści, władze Powiatu Tarnogórskiego wraz z pracownikami Wydziału Edukacji oraz dyrektorzy szkół.

Lista uczniów – stypendystów Powiatu Tarnogórskiego w roku szkolnym 2020/2021 znajduje się w dołączonym załączniku.