XIV rok akademicki zainaugurowany!

Data publikacji: 30 września 2020

XIV rok akademicki zainaugurowany! W poniedziałek w Kompleksie Zamkowym „U Wrochema” Tarnogórskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku zainaugurowało uroczyście XIV rok akademicki. – Życzmy sobie zdrowia, udanych działań – odnajdywania swojego dobrego czasu, pełnej humoru i radości filozofii życia i wygrajmy tą XIV partię , bo taki rok rozpoczynamy – mówiła w trakcie inauguracji Magdalena Latacz, prezes UTW.

Tradycyjnie odśpiewano studencką pieśń „Gaudeamus Igitur”, oklaskami przyjęto nowych studentów, a zebrani wysłuchali wykładu inauguracyjnego „Psychologia biegu życia – od poczęcia do starości” wygłoszonego przez psychologa dr Leszka Woszczka.

Wszystko odbyło się oczywiście z zachowaniem obostrzeń epidemiologicznych. Wśród gości obecni byli m.in. przewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego Przemysław Cichosz oraz członek Zarządu Powiatu Stanisław Torbus.