Zagłosuj w V edycji budżetu partycypacyjnego

Data publikacji: 13 października 2020

Tylko do poniedziałku, 19 października 2020 r. (do godz. 12.00) można głosować w V edycji budżetu partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego.

Każdy mieszkaniec powiatu, bez względu na wiek, może zagłosować na wybrany projekt zgłoszony do budżetu partycypacyjnego na 2021 rok.

Do wyboru jest 9 projektów, a ich opisy są już dostępne na stronie https://budzetpartycypacyjny.tarnogorski.pl/

Każda osoba głosująca może oddać jeden głos. W przypadku osoby małoletniej wymagane będzie wyrażenie zgody opiekuna prawnego na udział dziecka w głosowaniu.

Aby oddać głos, każdy mieszkaniec będzie poproszony o wypełnienie interaktywnej karty do głosowania, w której powinien:

• zaznaczyć wybrany projekt (tylko jeden)
  • podać swoje imię i nazwisko,
  • podać swój adres zamieszkania.

Następnie, głosujący zostanie poproszony do wypełnienia ankiety dotyczącej budżetu partycypacyjnego wraz z podaniem swojego nr pesel. Zebrane w ten sposób informacje zostaną wykorzystane do sporządzania analizy bieżącej edycji budżetu partycypacyjnego.

To od wyników głosowania zależy, na co w przyszłym roku Powiat Tarnogórski wyda kwotę 400 tyś zł.

Pamiętaj! Twój głos jest ważny!