Konkurs „Bezpieczny w sieci”

Data publikacji: 15 października 2020

Zapraszamy młodzież z województwa śląskiego do udziału w konkursie poświęconym bezpieczeństwu w sieci.18 października 2020 r. w całej Unii Europejskiej obchodzony jest Europejski Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Tego dnia organizacje rządowe i pozarządowe starają się uświadomić społeczeństwu, czym jest handel ludźmi i jak się przed nim ustrzec.

Śląski Urząd Wojewódzki zaprasza uczniów szkół podstawowych klas VII-VIII i ponadpodstawowych z terenu województwa śląskiego do udziału w konkursie plastycznym na najlepszy plakat pod hasłem „Bezpieczny w sieci”. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na tematykę bezpieczeństwa w sieci, umiejętnego korzystania z zasobów Internetu, wyszukiwania wartościowych treści, a także na kwestie związane z przejawami cyberprzemocy i przestępstwami dokonywanych w sieci z udziałem młodego człowieka.

Prace konkursowe można składać do 20 listopada br. Zgłoszenie pracy do konkursu powinno zawierać formularz zgłoszeniowy, oświadczenie podpisane przez przedstawiciela ustawowego uczestnika do 18 roku życia lub przez pełnoletniego uczestnika oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które wraz z Regulaminem konkursu znajdują się do pobrania poniżej.

Więcej: https://www.katowice.uw.gov.pl/aktualnosci/konkurs-bezpieczny-w-sieci

Call Now ButtonZadzwoń teraz