Pozostaw korespondencję w urnach. Zasady funkcjonowania Starostwa

Data publikacji: 23 października 2020

Z niepokojem przyjmujemy informacje o zwiększającej się w ostatnim czasie liczbie osób zakażonych wirusem COVID-19 w Polsce.

Mając na uwadze aktualne dane, a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo Nas wszystkich od dnia 26 października 2020 r. w Starostwie Powiatowym obowiązują następujące zasady:

  • Przyjmowanie korespondencji bezpośrednio od klienta zewnętrznego odbywa się wyłącznie poprzez jej umieszczenie w urnach zlokalizowanych w budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach przy ul. Karłuszowiec 5, ul. Sienkiewicza 16 oraz ul. Mickiewicza 41.
  • Klienci urzędu we wszystkich sprawach prowadzonych przez urząd mogą kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej, platformy E-PUAP oraz korespondencji pocztowej.
  • Przyjęcia stron w komórkach organizacyjnych Urzędu odbywają się po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty bezpośrednio z pracownikiem danej komórki. Bezpośrednie nr telefonów pod linkiem https://www.telefony.tarnogorski.pl/
  • W przypadku zaistnienia konieczności osobistego załatwienia sprawy (w szczególności sprawy z zakresu wydawania praw jazdy, dowodów rejestracyjnych i innych dokumentów komunikacyjnych, budownictwa oraz geodezji, ochrony środowiska, korzystania z wód) przyjęcie stron odbywa się w budynkach przy ul. Karłuszowiec 5, przy ul. Sienkiewicza 16 oraz przy ul. Mickiewicza 41, w wyznaczonej strefie bezpieczeństwa.

Przypominamy:

  • Dopuszczalna liczba klientów przebywających w tym samym czasie w holu budynku przy
    ul. Karłuszowiec 5 nie może być większa niż 12 osób; w budynku przy ul. Mickiewicza 41 oraz w budynku przy ul. Sienkiewicza 16 nie może być większa niż 2 osoby, przy zachowaniu właściwych odległości tj. minimum 2 metry.
  • Do budynku wchodzą wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami powszechnie obowiązującymi oraz wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. Po wejściu do budynku konieczne będzie zdezynfekowanie rąk lub posiadanie rękawiczek ochronnych.

WAŻNE: Wydział Komunikacji działa na dotychczasowych zasadach z wprowadzoną przerwą w godz. 12.00 – 12.30 na dezynfekcję.

Bądźmy odpowiedzialnymi za innych i uważajmy na siebie.

Call Now ButtonZadzwoń teraz