Wyniki głosowania

Data publikacji: 26 października 2020

Znamy wyniki V edycji budżetu partycypacyjnego.
W wyniku głosowania przeprowadzonego w terminie 5 – 19 października 2020 r., mieszkańcy naszego powiatu wybrali na 2021 rok do realizacji dwa projekty z pośród 9 poddanych pod głosowanie.

‼️ W tegorocznej edycji wygrały projekty:
1️⃣ „Kolejny etap remontu drogi powiatowej nr 3235S kl. G”, zgłoszony przez Pana Piotra Kroka
oraz
2️⃣ „Remont chodnika w ciągu ul. Długiej od skrzyżowania z ul. Śródmiejską do skrzyżowania z ul. Danielecką w Radzionkowie”, zgłoszony przez Pana Grzegorza Szeremetę.

W głosowaniu internetowym łącznie oddano 4 003 głosy, w tym: 3 911 głosów ważnych i 92 głosy nieważne. Po raz pierwszy głosy mogli oddawać wszyscy mieszkańcy powiatu, niezależnie od wieku.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

Szczegółowe wyniki głosowania Budżetu partycypacyjnego na 2021 rok pod linkiem https://budzetpartycypacyjny.tarnogorski.pl/wyniki-glosowania/