Rezerwowe listy kadrowe

Data publikacji: 3 listopada 2020

W związku z rozwojem sytuacji epidemiologicznej i wzrostem wystąpienia zakażeń wirusem SARS-Co-2 lub konieczności przebycia kwarantanny przez personel domów pomocy społecznej Powiat Tarnogórski opracowuje tzw. „rezerwowe listy kadrowe”. W związku z tym Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach poszukuje osób chętnych do sprawowania opieki nad mieszkańcami domów pomocy społecznej. Grupa osób chętnych powinna uwzględniać lokalne uwarunkowania i możliwości kadrowe. Rezerwowa kadra może obejmować w szczególności wolontariuszy, pracowników pomocy społecznej, czy pracowników instytucji, których działalność została zawieszona.

Osoby chętne, które są gotowe nieść pomoc drugiej osobie oraz świadome warunków działania DPS prosimy o kontakt z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach pod numerem ☎️ 32 381 84 74 lub ☎️ 32 381 84 79