Zarząd Powiatu wyróżnił najlepszych studentów

Data publikacji: 26 listopada 2020
awatar z dziewczynawatar, młoda dziewczyna odczytuje wiadomosć z telefonu i się cieszy,Stypendia dla studentów rozdane

Miło nam poinformować, że Zarząd Powiatu Tarnogórskiego przyznał stypendia najlepszym studentom. Pomoc ze strony Powiatu jest formą lokalnego wsparcia i nagradzania studentów niezależną od systemu pomocy materialnej finansowanej ze środków z budżetu państwa.

Zasady, tryb przyznawania oraz sposób wyłaniania studentów, określa uchwała nr XLIII/357/2017 Rady Powiatu Tarnogórskiego z dnia 28 listopada 2017 roku w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały nr XXIV/267/2012 Rady Powiatu w Tarnowskich Górach z dnia 28 czerwca 2012 roku w sprawie określenia zasad przyznawania pomocy materialnej studentom Powiatu Tarnogórskiego.

Stypendium za rok akademicki 2019/2020 otrzymali:
• Tomasz Koralewski – student Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi,
• Julia Banduch – studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku architektura informacji,
• Magdalena Wilk – studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku psychologia,
• Anna Horzela – studentka studiów III stopnia na Politechnice Śląskiej na kierunku nauki o zarządzaniu i jakości,
• Natalia Gębka – studentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim.

Wyróżnionym studentom GRATULUJEMY !