Cykliczne e-spotkania tarnogórskich szpitali

Data publikacji: 2 grudnia 2020

Od dwóch miesięcy Zarząd Powiatu Tarnogórskiego cyklicznie spotyka się „online” z przedstawicielami szpitali z terenu naszego powiatu.
Trzy razy w tygodniu w wideorozmowach uczestniczą prezesi i dyrektorzy czterech tarnogórskich placówek tj.
– Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A,
– Zakładu Pulmonologii Sp. z o.o.,
– SPZOZ Repty – Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. Jerzego Ziętka,
– NZOZ p.w. św. Kamila, prowadzonego przez Zakon Posługujących Chorym – OO Kamilianiów.
Dodatkowo w rozmowach uczestniczy przedstawiciel Przychodni BI-MED Tarnowskie Góry, świadczącej pomoc w stanach nagłych w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej.
Dzięki wypracowanej komunikacji oraz bieżącej współpracy, szpitale z terenu naszego powiatu, szybko reagują na wyzwania wynikające z sytuacji epidemicznej w kraju. Jest to również platforma komunikacji, dzięki której mogą wypracować wspólną strategię działania.