Ostatnie dni na wypełnienie ankiety! Pomóż nam zdobyć ponownie Europejski Znak Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym

Data publikacji: 15 grudnia 2020
baner wypelnij ankietę

Szanowni Państwo, 

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach ponownie ubiega się o Europejski Znak Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym (więcej informacji: www.frdl.org.pl/eloge). Certyfikat jest dowodem na stosowanie przez jednostki samorządowe w praktyce zasad wynikających z Europejskiej Strategii na rzecz Innowacji i Dobrego Rządzenia na Poziomie Lokalnym.  Cały program oparty jest na 12 zasadach dobrego zarządzania w lokalnej administracji. Odznaczenie przyznawane jest na dwa lata, a tarnogórskie starostwo zdobyło je po raz pierwszy w 2018 roku.

Zapraszamy bardzo serdecznie do podzielenia się Państwa opiniami na temat działalności naszego samorządu. Wypełnienie ankiety powinno zająć od 5 do 10 minut. Państwa udział w badaniu jest niezbędny do prawidłowego złożenia wniosku.

Badanie jest anonimowe – nie ma możliwości identyfikacji odpowiedzi, których Państwo udzieliliście. Wyniki będą analizowane i prezentowane wyłącznie w zbiorczych zestawieniach. 

Link do ankiety: https://tarnogorski-obywatel.webankieta.pl/

Call Now ButtonZadzwoń teraz