Kolejny etap remontu ul. Powstańców Śląskich

Data publikacji: 16 grudnia 2020

Na trwającej od maja br. inwestycji aktualnie odbywają się prace związane z układaniem podbudowy bitumicznej oraz warstwy wiążącej na odcinku ok.700 mb. 
Kolejnym etapem będzie przebudowa skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich z ul. Opolską, który potrwa do końca lutego 2021. Przebudowa skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich z ul. Sienkiewicza będzie zakończeniem tej inwestycji. Zgodnie z umową, wykonawca na realizację zadania ma czas do końca maja 2021 roku. Na chwilę obecną zaplanowany termin zakończenia inwestycji nie jest w żaden sposób zagrożony – informuje Krzysztof Łoziński, członek  Zarządu Powiatu Tarnogórskiego. 
Przypomnijmy, przebudowa ul. Powstańców Śląskich to największa w ostatnich latach inwestycja w mieście Tarnowskie Góry. Wartość przedmiotowej inwestycji wyniesie ok. 5,5 mln zł.

Wszystkie uwagi dotyczące trwającego remontu ulicy Powstańców Śląskich prosimy kierować do Zarządu Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach pod numerem telefonu  32 285 48 62 lub e- mail  zdp@zdp.tgory.pl.

Call Now ButtonZadzwoń teraz