Kampania profilaktyczna #PrześwietlSię

Data publikacji: 18 grudnia 2020

#PrześwietlSię to kampania profilaktyczna zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach. Kampania ma na celu zwrócenie uwagi na powikłania będące następstwem zakażenia COVID-19, bowiem jak się okazuje powikłania PoCovidowe mogą być groźniejsze od samego zakażenia koronawirusem.
Jesteś ozdrowieńcem, dla własnego bezpieczeństwa wykonaj prześwietlenie płuc. Na zlecenie naszego Powiatu TG Stacja zrealizowała materiał filmowy, w którym dr n. med. Andrzej Kolczyński, specjalista chorób płuc odpowiada m. in. o śródmiąższowym pocovidowym wirusowym zapaleniu płuc.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią materiału.
Warto pamiętać, że szybka profilaktyka nie raz ratuje życie. Dlatego #PrześwietlSię!

#PrześwietlSię – Apel do Ozdrowieńców. Kampania profilaktyczna Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.