Program edukacyjno-ekologiczny EKOczynni – zapraszamy do udziału konkursie i bezpłatnym szkoleniu online dla nauczycieli

Data publikacji: 12 stycznia 2021

Zachęcamy nauczycieli do udziału w bezpłatnych szkoleniach online poświęconych prowadzeniu projektów grupowych w szkole. Webinar zostanie przeprowadzony 20 stycznia br. w ramach programu edukacyjno-ekologicznego EKOczynni. Przedsięwzięcie jest skierowane do szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Organizuje je Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.

Darmowe szkolenie online dla nauczycieli

W ramach programu Fundacja PGNiG przygotowała bezpłatne szkolenie online dla nauczycieli dotyczące realizacji projektów grupowych w szkołach. Webinar zostanie przeprowadzony 20 stycznia br. (środa) w godz. 19:00-20:30 w formie transmisji na żywo w serwisie YouTube. Szkolenie jest bezpłatne i otwarte, nie są wymagane wcześniejsze zapisy.

Celem szkolenia jest wsparcie nauczycieli w zakresie prowadzenia szkolnych projektów grupowych, w tym w ramach programu EKOczynni. Webinar został tak przygotowany, aby wiedza była uniwersalna i przydatna także dla nauczycieli, którzy nie są zainteresowani uczestnictwem w konkursie EKOczynni.

Podczas szkolenia nauczyciele będą mogli wypełnić ankietę i otrzymać zaświadczenia uczestnictwa. Dodatkowo 10 nauczycieli otrzyma atrakcyjne nagrody. 

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Zadzwoń teraz