Wydział Komunikacji wznawia obsługę

Data publikacji: 18 lutego 2021

Od poniedziałku, 22 lutego Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach planuje stopniowe przywracanie działania Wydziału Komunikacji. Wydział był zamknięty z powodu wykrycie przypadków zakażeń wirusem COVID-19 oraz nałożonej kwarantanny na pracowników.

Wszyscy Klienci, którzy złożyli wnioski do urny znajdującej się wewnątrz budynku starostwa, przed zamknięciem Wydziału, zostaną powiadomieni telefonicznie o terminach odbioru dokumentów.

Pozostali Klienci indywidualni obsługiwani będą wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji terminu poprzez stronę: www.kolejka.tarnogorski.pl/ (dotyczy tylko rejestracji nowych samochodów lub samochodów sprowadzanych z zagranicy).

Rezerwacja kolejki będzie możliwa 19 lutego od godziny 14.00.

Przedsiębiorcy przed wizytą w Wydziale Komunikacji proszeni są o kontakt poprzez e-mail komunikacja@tarnogorski.pl lub telefoniczny (32) 381-87-66.

Call Now ButtonZadzwoń teraz