Ankieta naukowa poświęcona partycypacji społecznej

Data publikacji: 16 marca 2021

Zachęcamy do wypełnienia ankiety w ramach prowadzonych badań naukowych poświęconych partycypacji społecznej.

Ankieta po 4 pytaniach weryfikujących i 8 pytaniach metryczkowych dzieli się na 3 krótkie bloki pytań, które dotyczą takich sfer, jak:

  • Utożsamianie się ze zjawiskiem prekariatu/niestabilności zatrudnienia.
  • Skłonność do migracji i mobilności przestrzennej.
  • Skłonność do lokalnej partycypacji społecznej.

Celem badań jest określenie, jak utożsamianie się ze zjawiskiem niestabilności zatrudnienia i skłonność do migracji wpływają na chęci do lokalnej partycypacji społecznej. Celem ankiety jest zaś napisanie artykułów naukowych, które będą poświęcone ww. zależnościom i obszarom.

Ankieta jest anonimowa i nie zawiera żadnych danych osobowych. Przetwarzane dane nie mogą pośrednio lub bezpośrednio zidentyfikować osoby ankietowanej, a wszelkie próby osiągnięcia takiego działania skutkowałyby poniesieniem nadmiernych kosztów i czasu.

Ankieta została opracowana w programie Google Forms i znajduje się pod poniższym linkiem

https://forms.gle/eJ2Dqc2cDFDjM8HE8

Wyniki badań zostaną opublikowane na II Ogólnopolskiej konferencji naukowej „Samorząd terytorialny w Polsce – stan obecny i perspektywy” – Partycypacja w samorządzie terytorialnym – szansa na zwiększenie efektywności funkcjonowania wspólnot lokalnych czy ryzyko rozwoju populizmu?, która odbędzie się 15 października 2021 r. w PWSZ w Elblągu w formie zdalnej. Więcej informacji nt. zgłoszeń i samej konferencji znajdują się na stronie: https://pwsz.elblag.pl/2-konferencja-samorzad-terytorialny-w-polsce-stan-obecny-i-perspektywy.html

Badania potrwają do 2 kwietnia 2021 r.

źródło: pismo od Koła Naukowego SENEKA w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu

Call Now ButtonZadzwoń teraz