Budżet partycypacyjny – 600 tysięcy złotych do wzięcia!

Data publikacji: 26 kwietnia 2021

Szanowni Państwo!

Starujemy z budżetem partycypacyjnym. Zarząd Powiatu Tarnogórskiego pozostawił w tej edycji do dyspozycji mieszkańców kwotę 600 tysięcy złotych. Dzięki budżetowi partycypacyjnemu każdy z nas będzie mógł samodzielnie zgłosić, a potem zadecydować w głosowaniu, na jak cel powyższe pieniądze zostaną wydane.

Od dnia dzisiejszego do 11 czerwca br. można składać propozycje projektów, które będą realizowane w 2022 roku.

Na stronie https://budzetpartycypacyjny.tarnogorski.pl/600-tys-zl-na-vi-edycje-budzetu-partycypacyjnego/, publikujemy dla Państwa formularz zgłoszeniowy wraz z listą poparcia mieszkańców oraz przygotowane materiały pomocnicze:

• formularz zgłoszeniowy wraz z listą poparcia,
  • przykładowy cennik budżetu partycypacyjnego,
  • wykaz nieruchomości powiatowych,
  • dostęp do wykazu dróg powiatowych.

Zapraszamy do udziału w VI edycji budżetu partycypacyjnego. Liczymy na Państwa projekty!