Obchody Święta 3 Maja

Data publikacji: 28 kwietnia 2021

Z powodu trwającej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 tegoroczne oficjalne uroczystości z okazji Święta Narodowego 3 Maja w Tarnowskich Górach zostały ograniczone do mszy św., która odbędzie się w Kościele p.w. św. ap. Piotra i Pawła o godzinie 10.00. Zachęcamy do udziału w liturgii mszy świętej online, za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube.

Po mszy, przedstawiciele władz samorządowych złożą kwiaty pod pamiątkowymi tablicami.

Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia filmików tematycznych z okazji Święta Pracy, Dnia Flagi oraz Święta Konstytucji 3 Maja, które zostaną opublikowane na stronie www.powiat.tarnogorski.pl oraz fb Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.