Powiatowe Mini-Euro 2021 za nami

Data publikacji: 31 maja 2021
na zdjęciu dzieci grające w piłkę nożną

Miniony weekend w powiecie upłynął pod znakiem piłki nożnej dzięki odbywającym się na boiskach UKS Ruch Radzionków i LKS Sokół Orzech Powiatowych Mini-Euro 2021.

W rozgrywkach sportowych rywalizowało ze sobą niemal 300 zawodników z roczników 2011 i młodszych.

Formuła współorganizowanych przez Powiat Tarnogórski zawodów była wzorowana na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. Każda drużyna, która brała udział w rywalizacji reprezentowała więc jeden kraj ze Starego Kontynentu, który zakwalifikował się do Euro2020.

W zawodach zwycięzcą okazała się … Polska.

Uczestnikom imprezy okolicznościowe medale, puchary oraz dyplomy wręczyła Krystyna Kosmala – Starosta Tarnogórski oraz Sebastian Nowak – Wicestarosta Tarnogórski.

Zawody oprócz sportowych emocji sprawiły dużo radości zarówno zawodnikom, jak i kibicom, którzy nareszcie mogli wziąć udział w tego typu imprezie.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego wydarzenia. ?

Foto: UKS Ruch Radzionków