Pierwsza od wielu miesięcy partnerska wizyta w powiecie tarnogórskim!

Data publikacji: 2 czerwca 2021
na zdjęciu grupa dzieci z powiatu tucholskiego z flagą z herbem Tucholi

Wreszcie po wielu miesiącach lokdown-u w dniach 28-30 maja nasz powiat odwiedziła grupa piłkarek i piłkarzy z partnerskiego powiatu tucholskiego.

Dzieci zostały zaproszone do udziału w rywalizacji w ramach Powiatowego Mini-Euro 2021.

Wizyta rozpoczęła się od zwiedzania Sztolni Czarnego Pstrąga i odwiedzin radzionkowskiego MOSiRu, gdzie zostały przyjęte i ugoszczone przez gospodarza obiektu.

Drugi dzień wizyty upłynął pod znakiem rozgrywek sportowych w ramach Powiatowego Mini-Euro 2021 oraz relaksu w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach. Obie drużyny po świetnej postawie na radzionkowskim stadionie zakwalifikowały się do 2 etapu rozgrywek piłkarskich po których uśmiechnięte wróciły do Tucholi.

Podczas wizyty w powiecie nasi goście mogli liczyć na pomoc Wicestarosty Tarnogórskiego – Sebastiana Nowaka oraz dyrektora MOSiRu – Grzegorza Zadęckiego.