Spisz się w starostwie. Narodowy Spis Powszechny 2021. Zapraszamy.

Data publikacji: 26 sierpnia 2021
Plakat GUS Narodowy Spis Powszechny Ludnośći i Mieszkań 2021

W piątek (27 sierpnia) w tarnogórskim starostwie przy ulicy Karłuszowiec 5 w godz. 8.00 do 14.00 czekać będzie na Państwa rachmistrz. Będzie okazja, by wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym. Serdecznie zapraszamy. Ważne – należy wziąć ze sobą dowód osobisty!

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w #NarodowySpisPowszechny2021 jest obowiązkowy. Spisać można się osobiście w punkcie, u rachmistrza, telefonicznie, a przede wszystkim online. Infolinia spisowa: 22 279 99 99 (opłata zgodna z taryfą operatora). Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Spis trwa do końca września.

Plakat GUS Narodowy Spis Powszechny Ludnośći i Mieszkań 2021
Banner informacyjny o Narodowym Spisie Powszechnym, osoby na niebieskim tle, napis „wejdź na spis.gov.pl i spisz się! Spis trwa od 1 kwietnia”,