Skarbnik Powiatu Tarnogórskiego Cezary Baryłko odszedł na zasłużoną emeryturę

Data publikacji: 27 sierpnia 2021
skarbnik zarzad powiatu sekretarz oraz przewodniczacy rady i dwoch wiceprzewodniczących

Podczas obrad XXXIII sesji Rady Powiatu Tarnogórskiego oficjalnie pożegnano dotychczasowego Skarbnika Powiatu Cezarego Baryłko.

W związku z nabyciem przez niego praw emerytalnych i wnioskiem o przejście na emeryturę Rada Powiatu Tarnogórskiego podjęła uchwałę w tej sprawie.  Jednocześnie, podczas sesji został powołany nowy Skarbnik Powiatu. Został nim Mariusz Dzwonkowski, który dotychczas pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Budżetu tarnogórskiego starostwa.                

W imieniu wszystkich pracowników Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach serdecznie dziękujemy Panu Cezaremu Baryłko za przeszło 40 lat pracy zawodowej, z czego ponad 8 w naszym starostwie. Dla Pana Skarbnika, niezależnie od tego co działo się dookoła, zawsze najważniejsza była podstawowa zasada, dobro mieszkańców naszego powiatu. Panu Cezaremu Baryłko życzymy dużo zdrowia i pozytywnej energii na każdy dzień.

Życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości, pogody ducha, a także realizacji swoich pasji i zainteresowań w dalszym codziennym życiu oraz serdeczne podziękowania za wieloletnią owocną współpracę na rzecz rozwoju powiatu złożyli Starosta Tarnogórski Krystyna Kosmala, Wicestarosta Sebastian Nowak oraz członkowie zarządu Krzysztof Łoziński, Stanisław Torbus i Adam Morawiec, a także Barbara Machura Sekretarz Powiatu Tarnogórskiego. 

W imieniu radnych Powiatu Tarnogórskiego życzenia i podziękowania złożył Przewodniczący Rady Przemysław Cichosz wraz z Wiceprzewodniczącymi  Kazimierzem Gwoźdź i Dariuszem Wysypoł.

Życzenia i podziękowania złożyli również naczelnicy i kierownicy oraz dyrektorzy i przedstawiciele jednostek powiatowych.

Call Now ButtonZadzwoń teraz