Mariusz Dzwonkowski nowym Skarbnikiem Powiatu Tarnogórskiego

Data publikacji: 31 sierpnia 2021
Skrabnik Mariusz Dzwonkowski

Podczas obrad XXXIII sesji Rady Powiatu Tarnogórskiego powołano nowego Skarbnika Powiatu. Uchwałą nr XXXIII/306/2021 Rady Powiatu Tarnogórskiego stanowisko objął Mariusz Dzwonkowski.

Nowy Skarbnik od ponad 8 lat pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Budżetu tarnogórskiego starostwa. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz ukończył studia podyplomowe z rachunkowości i kontrolingu.

Sprawy finansowe, kondycja budżetu oraz organizacja pracy i funkcjonowanie tarnogórskiego starostwa są mi dobrze znane. – mówił powołany Mariusz Dzwonkowski już jako nowy Skarbnik Powiatu. .

Z tej też okazji gratulacje i życzenia Skarbnikowi Dzwonkowskiemu złożyli Starosta Tarnogórski Krystyna Kosmala i  Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Cichosz.