XXI Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację

Data publikacji: 14 września 2021
Krzysztof Łoziński obok kilka osób,

W miniony weekend odbyły się XXI Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację. Gospodarzem wydarzenia było Nadleśnictwo Brynek. W pierwszym dniu zawodów członek Zarządu Powiatu Tarnogórskiego Krzysztof Łoziński przywitał gości oraz zawodników, którym życzył udanej zabawy i zdrowej rywalizacji.

W zawodach wzięło udział ponad 150 zawodników z całej Polski. Wśród zawodników byli m.in. leśnicy, uczniowie szkół leśnych, pracownicy parków narodowych, a także wojskowi i strażacy.

Podczas trzydniowej wspólnej dobrej zabawy, zawodnicy oprócz rywalizacji sportowej znaleźli czas na chwilę odpoczynku, w trakcie którego zwiedzili nasz powiat. Prawie 70 zawodników miało okazję pierwszy raz w swoim życiu zwiedzić Kopalnię Zabytkową.

Krzysztof Łoziński członek Zarządu Powiatu zachęcał zawodników spoza województwa śląskiego do pozostania w naszym powiecie na dłużej i zapoznania się z urokliwymi miejscami powiatu tarnogórskiego. Krzysztof Łoziński uczestniczył również w dekoracji zawodników biegu sprinterskiego.

Call Now ButtonZadzwoń teraz