Uwaga na nieuczciwych sprzedawców fotowoltaiki

Data publikacji: 17 września 2021
plakat, na którym znaduje się telefon oraz dwa panele fotowoltaiczne

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach obecnie nie prowadzi żadnych akcji, programów, działań związanych z FOTOWOLTAIKĄ. Pracownicy firm, które dzwonią do mieszkańców naszego powiatu i powołują się na współpracę ze Starostwem bądź Powiatem Tarnogórskim nie działają uczciwie wobec klientów. Jednocześnie prosimy o ostrożność w rozmowach z takimi nieuczciwymi handlowcami.  Pomimo braku jakiegokolwiek porozumienia czy umowy z firmą fotowoltaiczną, podczas rozmów telefonicznych, przedstawiciele powołują się na konkretne osoby pracujące w tarnogórskim starostwie, co nie jest zgodne z prawdą, a jedynie podstępem chcą umówić spotkanie. Zawsze należy zachować ostrożność w podawaniu danych i zawieraniu umów przez telefon. Ponadto, dobrze sprawdzić, gdzie firma ma swoją siedzibę, oddział czy przedstawicielstwo i umówić się na pierwsze spotkanie właśnie tam.