Europejski Znak Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym dla Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach

Data publikacji: 28 września 2021
7 osób stoją na scenie, w rękach trzymają certyfikaty,

Trwa pierwszy dzień V Krajowego Kongresu Sekretarzy. Zaraz po uroczystym otwarciu Kongresu, wręczone zostały specjalne wyróżnienia. ELoGE to Europejski Znak Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym. Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej otrzymała oficjalną akredytację od Council of Europe na przyznawanie statuetek, które w tym roku trafiły do Urzędu Miejskiego w Andrychowie, Urzędu Miejskiego w Dzierzgoniu, do Urzędu Gminy Skrzyszów oraz kolejny raz do Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach. Nagrodę odebrała sekretarz Powiatu Tarnogórskiego Barbara Machura.

Podczas odbywającej się dzisiejszej Sesji Rady Powiatu, Starosta Krystyna Kosmala od razu poinformowała Przewodniczącego Rady oraz Radę Powiatu o przyznanym wyróżnieniu i pogratulowała pani Barbarze Machura kolejnego wielkiego sukcesu.
Cieszymy się wyróżnieniem i serdecznie gratulujemy Pani Sekretarz, całemu Zarządowi, wszystkim pracownikom starostwa oraz mieszkańcom powiatu, którzy przyczynili się do takiej oceny naszego starostwa.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

źródło: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego

Zadzwoń teraz