„Moja piosnka- Moja Polska”

Data publikacji: 1 października 2021
pieczątka z napisem konkurs

Zapraszamy na konkurs literacko-plastyczny inspirowany twórczością Cypriana Kamila Norwida z okazji 200 rocznicy urodzin artysty, zorganizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Doom Kultury im. H.Jordana

Czym dla Ciebie jest rodzimy, polski krajobraz? Za czym tęsknisz? Co byś chciał ocalić? Pokaż piękno Polski.
Dla kogo: młodzież z klas VII-VIII, młodzież ze szkół ponadpodstawowych i osoby dorosłe.
Zasady uczestnictwa:

• napisz utwór literacki w konwencji monodramu scenicznego (pisanego na jednego wykonawcę), który będzie polemiką, dialogiem lub dyskusją z utworami C. K. Norwida (w tym m.in „Moją piosnką” oraz innymi autora)
  • lub/i stwórz pracę ukazującą piękno polskiego krajobrazu w ujęciu współczesnym w technice rysunku, malarstwa lub fotografii

Organizator :

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury
im. Henryka Jordana w Tarnowskich Górach.
42-600 Tarnowskie Góry ul. Gliwicka 36 tel. (32) 285 29 74
Drugi budynek ul. Pokoju 14
e.mail: sekretariat@mdk.tgory.pl oraz mdk2tg@op.pl , jordan.konkursy@op.pl

Na prace czekamy do 30 listopada.

Szczegóły regulaminu na stronie www.mdk.tg.pl