Uwaga! Pomagamy 3-letniej Zosi Kasperek. Zbieramy nakrętki do serca.

Data publikacji: 11 października 2021
uśmiechnięte dziecko z maskotką w ręku

Ważne ! Teraz zbieramy nakrętki dla 3-letniej tarnogórzanki Zosi Kasperek. Serce do którego można wrzucać nakrętki znajduje się przed wejściem do budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach przy ulicy Karłuszowiec 5. Serdecznie zapraszamy!!! Im szybciej nazbieramy, to będziemy mogli pomóc kolejnemu dziecku.

Zbieramy nakrętki dla 3 letniej tarnogórzanki Zosi Kasperek. To uśmiechnięta dziewczynka, która pragnie bawić się i biegać ze swoimi koleżankami i kolegami.

Jak mówi jej mama „często nie doceniamy tego, że mamy zdrowe nogi”. Zośka ma 3 latka, nie potrafi samodzielnie chodzić. Przemieszcza się podskakując na tyłku. Potrzebna jest operacja wydłużenia ścięgna Achillesa, ze względu na ustawienie stopy.

Rodzice znaleźli pomoc specjalisty, który podejmie się operacji ale niestety w prywatnym szpitalu, co wiąże się z kosztami operacyjnymi, plus konsultacjami i gipsowaniem po operacji. Operacja odbędzie się w lutym 2022. Przed operacją w Poznaniu, rodzice chcą jeszcze przeprowadzić konsultacje w Wiedniu. Wstępnie koszt to 15.000 złotych, jednak wszystko może się jeszcze zmienić, gdyż operacja, którą ma przejść Zosia może być wykonana tylko raz w życiu. Tu musi być wszystko pewne na 150%.

-Dla nas, ale przede wszystkim dla Zosi to wielka szansa, że w końcu kiedyś będzie mogła biegać tak jak inne dzieci w jej wieku. Zosia każdego dnia podejmuje próby chodzenia ale przez nieprawidłowe ułożenie stopy często przeskakuje jej rzepka w kolanie co wiąże się z bólem i płaczem – mówi nam pani Elżbieta mama Zosi.

dziewczynka przed lustrem uczy się chodzić w specjalnej ortopedycznej uprzęży

Zapraszamy do zapełniania serca przed budynkiem starostwa.

Zapraszamy i Dziękujemy za każdą formę pomocy.
Wdzięczni rodzice Wspaniałej Zosi.

Można też dokonać wpłaty na zrzutka.pl z dopiskiem 794 Zofia Kasperek

Tutaj więcej informacji o stanie zdrowia Zosi

Call Now ButtonZadzwoń teraz