Filmowa relacja z bardzo udanej 8. edycji rajdu rowerowego „Śladami górnośląskiej szlachty… i nie tylko”

Data publikacji: 13 października 2021
uczestnicy rajdu rowerowego

Prezentujemy przypomnienie bardzo udanej 8. edycji rajdu rowerowego „Śladami górnośląskiej szlachty… i nie tylko”, realizowanej przez Centrum Kultury Śląskiej w ramach VIII Szlacheckiego weekendu – imprezy objętej honorowym patronatem Starosty Tarnogórskiego Krystyny Kosmali.

W rajdzie uczestniczył Wicestarosta Sebastian Nowak. Wielką atrakcją tej imprezy była przejażdżka kolejka wąskotorowa na trasie Tarnowskie Góry Zabytkowa Kopalnia Srebra – Bytom Karb – siedziba Stowarzyszenia Górnośląskich Kolei Wąskotorowych. Pogoda nie bardzo dopisała, ale wydarzenie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem uczestników rajdu, a jego przebieg i atmosferę przybliża ta filmowa relacja.

źródło www.cekus.pl