II edycja konkursu „Bezpieczny Internet oknem na świat”

Data publikacji: 20 października 2021
budynek Śląski Urzad Katowice

Zapraszamy młodzież z województwa śląskiego do udziału w konkursie plastycznym poświęconym bezpieczeństwu w sieci. Prace konkursowe można składać do 30 listopada 2021 r.Śląski Urząd Wojewódzki zaprasza uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu województwa śląskiego do udziału w konkursie plastycznym na najlepszy plakat pod hasłem

„Bezpieczny Internet oknem na świat”.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na tematykę bezpieczeństwa w sieci, umiejętnego korzystania z internetowych treści, zważania na ich charakter, a także podkreślenie, że Internet jest źródłem wielu ciekawych informacji, daje możliwość zawierania nowych znajomości, poznawania przyjaciół oraz pozyskiwania różnego rodzaju danych, tak do nauki, jak i poznawania świata.

Prace konkursowe można składać do 30 listopada 2021 r. Zgłoszenie pracy do konkursu powinno zawierać formularz zgłoszeniowy, oświadczenie podpisane przez przedstawiciela ustawowego uczestnika do 18 roku życia lub przez pełnoletniego uczestnika oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które wraz z Regulaminem konkursu znajdują się do pobrania poniżej.

więcej informacji pod linkiem Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach

Call Now ButtonZadzwoń teraz