Wyróżnienia dla absolwentów tarnogórskich szkół średnich

Data publikacji: 30 listopada 2021
grupa kilkunastu osób stoi i pozuje do zdjęcia, wśród tych osób kobiety i mężczyźni oraz osoby bardzo młode-studenci

Dziesięcioro absolwentów tarnogórskich szkół średnich z powiatu tarnogórskiego otrzymało wyróżnienia dla najlepszych studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ta wyróżniająca się dziesiątka studentów, która wcześniej pobierała naukę w tarnogórskich szkołach, jest na różnych kierunkach medycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskali oni jedne z najlepszych wyników podczas procedury przyjęcia na wybrane kierunki.

Gratuluję wyróżnienia i życzę sukcesów w nauce i życiu osobistym oraz satysfakcji ze znalezienia się w gronie studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – powiedział JM Rektor SUM prof. dr hab. n. med. Tomasz Szczepański, dodając – Być może wśród was są przyszli nobliści.

Znajdujemy się w pięknej Sali Senatu SUM, gdzie wiszą portrety byłych rektorów. Życzę państwu osiągnięcia co najmniej takich sukcesów, jak Ci wspaniali naukowcy – mówiła Krystyna Kosmala, Starosta Powiatu Tarnogórskiego. – Mam nadzieję, że po zakończeniu nauki pozostaniecie Państwo w regionie, by wspierać naszą medycynę i naszych pacjentów-podkreśliła.

Wyróżnienia otrzymali: Marta Jędrzejowska, Martyna Szlenk, Bartosz Bula, Andrzej Skrzypiec z Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu


Natalia Kaim, Alicja Pluta, Martyna Szeliga, Przemysław Nowakowski, Maksymilian Zabiegalski z Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Dominik Jochlik z Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu.


Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Call Now ButtonZadzwoń teraz