Zarząd Powiatu wyróżnił najlepszych studentów

Data publikacji: 1 grudnia 2021
awatar z dziewczynawatar, młoda dziewczyna odczytuje wiadomosć z telefonu i się cieszy,Stypendia dla studentów rozdane

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Zarząd Powiatu Tarnogórskiego przyznał stypendia najlepszym studentom, którzy mieszkają w powiecie tarnogórskim. Wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Pomoc ze strony Powiatu jest formą lokalnego wsparcia i nagradzania studentów, niezależną od systemu pomocy materialnej finansowanej ze środków z budżetu państwa.

Zasady, tryb przyznawania oraz sposób wyłaniania studentów określa uchwała nr XXIV/267/2012 Rady Powiatu w Tarnowskich Górach z dnia 28 czerwca 2012 roku w sprawie określenia zasad przyznawania pomocy materialnej studentom Powiatu Tarnogórskiego (tekst jednolity: Dz. Urz. Woj. Sla. z 2017r. poz. 6777).

Stypendium za rok akademicki 2021/2022 otrzymali:
Laura Nowakowska – studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego,
Sandra Caban – studentka Uniwersytetu Opolskiego,
Julia Stachowiak – studentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego,
Kamil Oleszkiewicz – student Uniwersytetu Śląskiego,
Mikołaj Śleziak – student Uniwersytetu Wrocławskiego,
Maja Gontarz – studenta Uniwersytetu Śląskiego,
Patrizia Ende – studentka Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
Marcin Gruca – student Śląskiego Uniwersytetu Medycznego,
Krzysztof Sołtysik- student Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie,

Wyróżnionym studentom GRATULUJEMY !