Mobilny punkt pobrań Drive Thru przy Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym

Data publikacji: 30 grudnia 2021
awatar szpital z nformacja dot. punktu Drive-thru


Z badania w mobilnym punkcie mogą skorzystać osoby, które posiadają już skierowanie (zlecenie) na wymaz. Pamiętaj, że badanie należy wykonać jak najszybciej od uzyskania zlecenia. Od dnia zlecenia testu przez lekarza POZ podlegasz 10 dniowej kwarantannie.

Pacjenci przyjmowani są według kolejności przybycia. Nie ma możliwości umówienia się na konkretną godzinę. Jeżeli jednak podasz swój nr telefonu komórkowego na etapie wystawiania zlecenia, możesz otrzymać sms z sugerowanym terminem (dzień i godzina) oraz adresem mobilnego punktu w Twojej okolicy, w którym będziesz mógł wykonać badanie. System dokona dla Ciebie wstępnej rezerwacji tego terminu. Wystarczy, że w punkcie mobilnym pokażesz otrzymany sms. Pamiętaj jednak, że ww. termin ma charakter orientacyjny.

awatar szpital z nformacja dot. punktu Drive-thru

Do punktu mobilnego udaj się najlepiej własnym środkiem transportu lub pieszo. Nie ma rejonizacji, więc możesz się udać do tego punktu, który sam wybierzesz.

W drodze na badanie i z powrotem należy też zachować zasady dystansowania społecznego.
Telefon informacyjny punktu znajdującego się przy WSP: 603 470 855 (czynny w godzinach pracy punktu).

Obsługa punktu wydaje bilety potrzebne przy wyjeździe bez pobrania opłaty parkingowej.
Więcej informacji o mobilnych punktach pobrań znajduje się na stronie: https://pacjent.gov.pl/akt…/test-w-mobilnym-punkcie-pobran

źródło http://www.wspsa.pl/

Call Now ButtonZadzwoń teraz