IV Gala Strażacka. Wyróżnieni i nagrodzeni strażacy ochotnicy z ośmiu gmin naszego powiatu

Data publikacji: 24 stycznia 2022
wicestarosta wręcza dyplom strazakowi

Podczas IV Gali Strażackiej zostały wręczone nagrody wyróżniającym się druhom OSP z gmin powiatu tarnogórskiego. Jedną z nagród była nagroda „STRAŻAK ROKU – ZA CAŁOKSZTAŁT DZIAŁALNOŚCI NA RZECZ OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ W POWIECIE TARNOGÓRSKIM”. Otrzymał ją Druh Jerzy GNACIK. W imieniu Zarządu Powiatu Tarnogórskiego gratulacje oraz pamiątkową statuetkę wręczył Wicestarosta Sebastian Nowak.

Gratulacje oraz wyrazy uznania dla strażaków złożył także Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Cichosz. Wśród zaproszonych gości byli parlamentarzyści, przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb, leśnicy, burmistrzowie, wójtowie oraz samorządowcy. Galę zorganizował Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Tarnowskich Górach.

Sebastian Nowak i Przemysław Cichosz

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Poniżej lista nagrodzonych strażaków:

„STRAŻAKIEM ROKU GMINY TARNOWSKIE GÓRY” została Druhna Joanna KUPIDŁO z OSP Repty Śląskie

„STRAŻAKIEM ROKU GMINY KALETY” został Druh Zdzisław MARZEC

„STRAŻAKIEM ROKU GMINY MIASTECZKO ŚLĄSKIE” został Druh Jerzy SZEJA z OSP Żyglinek

„STRAŻAKIEM ROKU GMINY ZBROSŁAWICE” został Druh Piotr DUDA z OSP Księży Las

„STRAŻAKIEM ROKU GMINY OŻAROWICE” został Druh Jerzy GNACIK z OSP Celiny

„STRAŻAKIEM ROKU GMINY KRUPSKI MŁYN” został Druh Krystian ŚWIERC z OSP Potępa

„STRAŻAKIEM ROKU GMINY ŚWIERKLANIEC” został Druh Bogdan CODER z OSP Nowe Chechło

„STRAŻAKIEM ROKU GMINY TWORÓG” został Druh Andrzej Ecler z OSP Boruszowice-Hanusek