Powiatowy magazyn „HUB” już działa

Data publikacji: 3 marca 2022
magazyn, kilka osob pakuje przedmioty do pudeł

Powiatowy magazyn „HUB” już działa. Wczoraj trafiły do niego pierwsze paczki i dary, za które w imieniu potrzebujących serdecznie dziękujemy. Magazyn jest czynny w godzinach 15.00-18.00. Obecnie obsługiwany w znacznej części przez pracowników starostwa w ramach wolontariatu.

Wolontariuszy chętnych do pomocy przy obsłudze magazynu „HUB” prosimy o kontakt bezpośrednio na miejscu w trakcie godzin otwarcia lub poprzez kontakt z panią Eweliną Wawrzoszek z PCPR pod nr 32-381-81- 05 lub e-mail: ewelinawawrzoszek@pcpr.tarnogorski.pl.

Chętnie przyjmiemy euro-palety do przygotowywania paczek ( o wymiarach 120×80) – szczegółowe informacje Naczelnik Wydziału Gospodarczego Dariusz Łuczak telefon 32-381-37-61, e-mail: hub@tarnogorski.pl