Powiatowy HUB działa i działamy my

Data publikacji: 4 marca 2022
osoby pakuja rozne rzeczy do pudeł na magazynie 2

Od kilku dni działa powiatowy magazyn przeznaczony do zbierania i weryfikacji wysyłanych rzeczy do Ukrainy. Dzisiaj w akcję pakowania i segregowania włączył się cały Zarząd Powiatu pod kierownictwem starosty Krystyny Kosmali. Dzięki wspólnej pracy udało się uporządkować kolejnych kilkadziesiąt paczek i przygotować je na specjalnie przygotowanych paletach. Tak zabezpieczone i posegregowane wyjadą już w najbliższy poniedziałek.

Wicestarosta Sebastian Nowak wraz Krzysztofem Łozińskim, Stanisławem Torbusem i sekretarz Barbarą Machurą wykonywali sprawnie zadania, których realizację „nadzorował” niezmiernie skrupulatny Dariusz Łuczak. Wśród dzisiejszej ekipy nie zabrakło także pracowników starostwa pomagających w swoim wolnym czasie oraz wolontariuszy, którym serdecznie dziękujemy.

Przypominamy:
Hub znajduje się w budynkach warsztatów szkolnych tarnogórskiego ‘ Mechanika”. Trafiają do niego rzeczy zebrane przez szkoły, instytucje, firmy oraz z wszystkich innych zbiórek, których celem jest pomoc dla Ukrainy.

Magazyn czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00 do 18.00.
W szczególnych i wyjątkowych sytuacjach można kontaktować się pod nr telefonu 32- 381-37-71 poza wyznaczonymi dniami i godzinami.

Call Now ButtonZadzwoń teraz